Upozornění

V návaznosti na opakující se krádeže v objektech Nemocnice Blansko a neustálého ničení majetku této organizace Nemocnice Blansko oznamuje, že současně se zahájením provozu pohotovosti v nově zrekonstruované budově ZZS Okresu Blansko dne 8.12.2001 Nemocnice Blansko bude uzavírat vchod do budovy polikliniky ve všední dny v 19 hodin, v sobotu ve 12 hodin a v neděli bude budova polikliniky uzavřena nepřetržitě celých 24 hodin.
   Provoz lékárny bude probíhat ve všední dny od 7 do 19 hodin, v sobotu od 7 do 12 hodin, pohotovostní provoz nepřetržitě 24 hodin i v neděli. Léky pro pacienty budou v době pohotovosti vydávány výdejním okýnkem, které ústí do prostoru přístřešku u vstupu do polikliniky z dvorního traktu.
   Pacienti, kteří budou ošetřeni na LSPP a budou potřebovat služby odděleni RTG nebo laboratoře se k těmto oddělením dostanou zadním vchodem do lůžkové části Nemocnice Blansko.
   V době otevření bufetu o víkendech od 13 do 16 hodin se pacienti a jejich návštěvy do těchto prostor dostanou průchodem přes laboratoře.                                                                                                                 Nemocnice Blansko

zpět